Jesteś tu: » Strona główna » Zajęcia pozalekcyjne
  • Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE  /  KOŁA ZAINTERESOWAŃ

2018 - 2019

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

czas

Termin zajęć

dzień tygodnia/lekcja/sala

Bielacz Jagoda

Zajęcia wyrównawcze

1h

wtorek, 7l, s.70

Borowik Tomasz

Ping-pong

1h

poniedziałek, 7l, łącznik

Buczyńska Hanna

Zajęcia plastyczne/ zajęcia wyrównawcze

1h

poniedziałek, 5l, s.26

Choma Katarzyna

Zajęcia plastyczne

Koło szachowe

1h

1h

środa, 6l, s.23

wtorek 6l, s. 86

Choromańska Ewa

Wydajemy własną książkę

 

czwartek, biblioteka

Cisek Jolanta

Koło j. ang.  j. angielski kl. 4

1h

czwartek,9l, s.49

Dąbrowska Justyna

Zajęcia wyrównawcze  /artystyczno-estetyczne

1h

czwartek 6l, s.P1

Drabik Kamil

Chór

1h

piątek s. 74

Gębusia Joanna

Koło plastyczne (świetlica)

Zajęcia wyrównawcze j. angielski

2h

1h

poniedziałek,  8l,s.41

czwartek, piątek 8l, s.41

Godzisz-Gnoza Marta

Zajęcia ”Jak uczyć się lepiej- neurodydaktyka w praktyce”

1h

wtorek 8l, s.66

Gosławska Natalia

Młody Warszawiak

Koło szachowe

1h

1h

sobota 1x w miesiącu 9.00-14.00

piątek 2l, s.86

Gromadzka Natalia

Szkolne koło wolontariatu

 

zmiennie

Jagielińska Weronika

Zajęcia ogólnorozwojowe

1h

środa 5l, klubik lub korytarz

Janukowicz Renata

SKS

1h

poniedziałek 7,8l, SG

Karpiński Przemysław

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia dla uzdolnionych

2h

wtorek 6,7l, klubik

Kilińska Iwonna

Przygotowanie do egzaminu 8c

Zajęcia wyrównawcze

1h

1h

wtorek 8l, s.62

poniedziałek, 6 l, s.57

Kobylińska Jolanta

Zajęcia wyrównawcze 7 kl.

Przygotowanie do egzaminu 8 kl.

2h

1h

wtorek 7,8l s.72

piątek  godz. 7.15 s.72

Kobyłko Agnieszka

Zajęcia rewalidacyjne w świetlicy

1h

czwartek 5l, świetlica

Kotarska Elżbieta

Zajęcia wyrównawcze  / zajęcia plastyczne

1h

środa, 9l, s.52

Krasnodębska Alicja

Zajęcia wyrównawcze

1h

poniedziałek, 2l, klubik

Kulikowska Joanna

Koło informatyczne klasy 4 - 8

2h

wtorek 8,9l s.53

Kuszmierek Zbigniew

Koło „Gry planszowe i logiczne”

Zajęcia matematyczne kl. 4

1h

1h

poniedziałek 7l, s.71

wtorek 8l, s.70

Łepecka Katarzyna

Zajęcia matematyczne

2h

wtorki 2,3l, klubik

Małachowska-Wójcik Renata

j. rosyjski dla początkujących

Koło  j. polski

1h

4h

czwartek 9l, s.48

poniedziałek 9l, s.48,

wtorek 3l, s.86,

środa 9l, s.48,

piątek 7l, s.48

Marcinkowska Sylwia

Zajęcia wyrównawcze

1h

poniedziałek 9l, s.68

Milewicz Jadwiga

Zajęcia savoir – vivre

przygotowanie jasełek, zajęcia wyrównawcze

2h

wtorki 9,10l s.64

Motławska Karolina

Zajęcia terapeutyczne –program „Przyjaciele Zippiego” „O”

1h

wg ustaleń z wychowawcami

Osmycka Anna

Koło zainteresowań „Moja ojczyzna”/ zajęcia wyrównawcze 2a

1h/1h

piątek 8l, s.50

środa 8l, s.50

Ostrejko Bożena

Zajęcia wyrównawcze

Koło artystyczne

1h

2h

czwartek 1l, s.48

wtorek 9.45-10.45, s.    

środa 12.35-13.35 s.

Piecuch Teresa

Przygotowanie indywidualne do wczesnej komunii świętej

1h

czytelnia

Sadowska Joanna

Zajęcia wyrównawcze j. angielski

1h

czwartek 7l, s.50

Smolec Marta

Koło j. niemiecki,

przygotowanie do egzaminu 8b

2h

poniedziałek 6l s.49,7l, klubik

wtorek 6,7l, s.73, środa 7l, s.73

Stroczyńska Martyna

Pomoc w odrabianiu lekcji (świetlica)

1h

wg potrzeb świetlicy

Świderska Dorota

Zajęcia plastyczne- origami

2h

środa 13.00-15.00, świetlica

Teusz Magdalena

Zajęcia wyrównawcze

1h

poniedziałek 7l s.73

Vogt-Lipińska Natalia

Przygotowanie do egzaminu 8 kl.

2h

poniedziałek  8l., s.71 klasa 8c

środa  8l. s. 72 klasa 8a,b

Wawryniuk Beata

Przygotowanie do egzaminu 8 kl.

1h

czwartek 7.15,s.41

Witkowska Wioleta

Koło PCK

Koło ekologiczne

1h

środa 3l,

poniedziałek 14.45-16.45

Woźniak Magdalena

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia artystyczne

1h

1h

poniedziałek 4l, P1

środa 8l, 51

piątek 2,3l P1

Wygowska Halina

Koło j. ang.

1h

czwartek 7l, s.70

Zaborska Ewa

Zajęcia wyrównawcze

1h

piątek 5l,s.86

Zawadzka Anna

Przygotowanie do egzaminu 8 kl.

1h

Środa 7.15, s.69

 

 

 

 

 

 

 

 

Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl