Jesteś tu: » Strona główna » Zmiany w organizacji opieki wakacyjnej w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach.

Szanowni Państwo,

przesyłam poniżej informacje Biura Edukacji m.st. Warszawy dotyczące zmian w organizacji opieki wakacyjnej w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach.

Uprzejmie informuję, że dyrektorzy już od dziś, to jest 19 marca, od godziny 11:00, mają możliwość generowania haseł dostępu do elektronicznego systemu zapisów na opiekę wakacyjną w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych.

Wprawdzie w upublicznionej dla rodziców informacji działanie to jest zaplanowane od 23 marca br.  jednak dyrektorzy już mogą rozpocząć etap przekazywania haseł rodzicom.

Hasła trzeba przekazać rodzicom/ prawnym opiekunom wszystkich dzieci, które będą kontynuować pobyt w przedszkolu w roku szkolnym 2020/2021.

Natomiast rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 korzystają z hasła nadanego w systemie elektronicznej rekrutacji - jest to hasło wspólne dla wszystkich rekrutacji.

Dlatego przy  liście dzieci aktualnie uczęszczających umieszczono zdanie wyświetlające się na czerwono: "Hasła do kont dzieci biorących udział w rekrutacji są aktywne. Proszę generować hasła na indywidualną prośbę rodzica"

W załączeniu przesyłam zaktualizowany harmonogram działań dla przedszkoli/szkół i wydziałów oświaty dot. zapisów na opiekę wakacyjną.

Oraz instrukcję Asseco dot. wydawania haseł.

Instrukcja znajduje się również na stronie Systemu zapisów w zakładce Pomoc.