Jesteś tu: » Strona główna » wzorowi uczniowie » Uczniowie wzorowi 2013/2014

Uczniowie wzorowi 2013/2014

 

Klasy O- III

  

Klasa 1a

 

Gandziarowska Emilia

Gerstel Maja

Mularczyk Piotr

Zagórska Katarzyna

Zaremba Franciszek

 

Klasa 1b

 

Błażejewska Hanna

Łyczkowska Zuzanna

Maziukiewicz Nina

Parys Maciej

 Rogalski Grzegorz

Tumielewicz Emilia

  

Klasa 1c

 

Indulska joana

Nowak Karolina

Olszewski Filip

Podlaska Gabriela

Rybka Przemysław

 

Klasa 2a

 

Dragan Weronika

Gąsiewska Amelia

Góraj Wiktoria

Kot Zuzanna

Kurzyna Jakub

Lasowy-Cibor Malwina

Marciniak Marika

Szabrańska Katarzyna

Ura Aleksandra

Żelechowska Oksana

 

Klasa 2b

 

Jędrzejewska Kinga

Kaczyńska Paulina

Małowiecki Piotr

Matuszewska Julia

Puchalski Bartosz

Zborowska Patrycja

Zwierzchowski Marcin

 

Klasa 2c

 

Gabryjeluk Wiktoria

Horbowy Oliwia

Jarosz Szymon

Kravanja Maja

Kuchenbeker Michał

Lewandowska Jagoda

Piłat Dominika

Skoczylas Pola

Tiuryn Agata

  

Klasa 2d

 

Damaszk Helena

Gryz Igor

Kaliszuk Hanna

Kubik Martyna

Krajewski Maciej

Michalska Zuzanna

Potera Filip

Samsel Kamila

Serkuczewska Kamila

Skrzypczyk Hanna

Szyperska Anna

 

Klasa 3a

 

Chlebińska Zuzanna

Chojecka Angelika

Kazłowski Jakub

Łojek Bartosz

Mściwujewski Mateusz

Poppe Filip

Rossa Szymon

Szelągowski Wojciech

 

Klasa 3b

 

Lalak Maksymilian

Nikiel Zuzanna

Pacyniak Filip

Piaskowska Natalia

Warchoł Damian

Wiktorowski Jakub

Witkowska Maja

Włodarczyk Michał

 

Klasa 3c

 

Banaszek Paweł

Czop Ewa

Danielewicz Wojciech

Galińska Patrycja

Kuśmierczyk Zuzanna

Lothamer Piotr

Makowski Bartłomiej

Stojanowić  Nina

Szauro Roksana

Tchorzewski Dominik

 

Klasa 3d

 

Grodzka Wiktoria

Koneczny Antoni

Łachoda Zuzanna

Mańka Hubert

Melon Zuzanna        

Papaj Magdalena

Parobczy Maciej

Wiśniowska Weronika

Wyszyńska Magdalena

 

 

Uczniowie wyróżnieni w kl. IV – VI

 

kl.

Nazwisko i imię

Średnia

Zachowanie

Stypendium

4a

Oknińska Maria

Korpacki Maksymilian

Zwierzchowski Bartosz

Hołozubiec Oliwia

Bański Marcel

Pliatsika Eleni

5,3

5,0

5,0

4,9

4,8

4,8

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

Stypendium

Stypendium

 

4b

 Rudek Mateusz

Proc Aleksandra

Puczko-Szymański Borys

Terpiłowski Stanisław

Łakow Pola

 Tulczyński Franciszek

Oniszk Anna

Woźniak Maciej

Sobieraj Bruno

Meiser Piotr

Popis Wiktoria

Fijałkowska Julia

Miniak Julia

Młodziejewska Wiktoria

Jaroszuk Mateusz

Papaj Grzegorz

Rostkowska Magda

5,5

5,4

5,4

5,4

5,3

5,2

5,1

5,1

5,1

5,0

5,0

4,9

4,9

4,9

4,8

4,8

4,8

Wzorowe

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

 4c

Dołkowska Natalia

Drozd Olga

Michaś Zuzanna

Nabywaniec Maciej

Skawińska Zofia

Soroka Weronika

Witkowski Sebastian

Jach Bianka

5,5

5,2

5,2

5,1

5,1

5,1

5,1

4,8

wzorowe

wzorowe

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

4d

Roman Mateusz

Piskorz Lena

Błażejewska Ida

Zembowicz Julia

Ocaja-Gamon Sabina

Kurpias Mikołaj

Ogniewski Mateusz

5,6        SOWA

5,56      SOWA

5,4

5,3

5,2

5,2

4,8

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

4e

Radzik Joanna

Stańczyk Julia

Zawiślak Adela

Kunicka Natalia

Jagodzińska Julia

Majchrzak Małgorzata

Sołkowicz Jan

Twarowski Piotr

Owczarek Krzysztof

5,2

5,2

5,1

5,2

4,8

4,8

4,8

4,8

 

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

 

5a

Skowrońska Magdalena

Kasprowicz Karolina

Kwiecińska Paulina

Danielewicz Jakub

Dąbrowska Barbara

Gołacka Paulina

Wieczorek Weronika

Perkowski Filip

Małyszko Igor

5,45   

5,36

5,36

5,09

5,09

5,09

5,09

5,0

5,0

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

  

5b

Bramorska Sylwia

Kaczmarkiewicz Hanna

Kowalczyk Marta

Dyka Kinga

Horbowy Marta

Bagiński Karol

Kozłowska Zofia

Nowak Filip

Szczerba Aleksandra

Piskorz Kaja

Wójcik Natalia

5,36

5,36

5,3

5,18

5,18

5,18

4,91

4,91

4,91

4,88

4,82

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

wzorowe

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

 

 5c

Świstak Hanna

Bajer Aleksandra

5,0

5,0

wzorowe

bardzo dobre

Stypendium

 

5d

Maziukiewicz Martyna

Szota Gabriela

Michnowska Zofia

Kiczyńska Aleksandra

Rychłowski Jan

Drop Dariusz

Kot Emilia

Pirsztuk Barbara

5,55 SOWA

5,3

5,1

5,09

5,0

4,91

4,91

4,91

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

wzorowe

bardzo dobre

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

6a

Paśniczek Sylwia

Chrapowicka Maria

Kordasiewicz Helena

Owczarek Jakub

Wicik Dominika

Czop Olga

Kosecka Adrianna

Dyrda Krzysztof

Kosecki Michał

Zaniewicz Julia

Udziela Zuzanna

Miniak Patrycja

5,54

5,36

5,36

5,27

5,27

5,18

5,18

5,0

5,0

4,91

4,81

4,81

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

wzorowe

wzorowe

 wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

wzorowe

wzorowe

wzorowe

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

6b

Popis Karolina

Grodzka Julia

Domańska Julia

Choromańska Zuzanna

Hoang Laura

Bielecki Maciej

Kowalczyk Milena

Kowalska Monika

Łojek Grzegorz

Łęczycki Grzegorz

Chełstowski Ignacy

Sioch Piotr

Dukaczewski Jaromir

Niedek   Michał

5,64 SOWA

5,55

5,36

5,27

5,27

5,18

5,1

5,09

5,27

5,18

5,0

5,0

4,89

4,89

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

stypendium

stypendium

stypendium

stypendium

stypendium

stypendium

Stypendium

stypendium

 

6c

Zalewska Weronika

Zemlik Paulina

Jawasreh Taer

Kuchenbeker Natalia

Bremer Marta

Sobczyk Marcel

Zalewska Julia

Antczak Jan

Szymon Kot

Polit Adrian

Zygmunciak Aleksandra

5,55

5,55

5,45

5,36

5,27

5,09

5,09

4,82

4,82

4,82

4,82

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

 

Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl