Jesteś tu: » Strona główna » wzorowi uczniowie » Uczniowie wzorowi 2014/2015

Uczniowie wzorowi 2014/2015

 

Klasy O- III

 

  

 

Klasa 1a

 

Jan Ciesiulski
Maja Dobrowolska
Witold Jurasz
Pola Kazlowska
Lena Kiczynska
Weronika Klepacz
Maciej Lniak
Hanna Majchrzak
Julia Malyszko
Mikolaj Nowak
Maciej Poppe
Mają Szelągowska 
Kinga Zdunek 

 

Klasa 1b 

 

Natalia Kołacińska

Hanna Mazerska

Milena Myszka

Miłosz Oparowski

Natalia Pycka

Julia Wyszyńska

Aleksandra Ziska 

 

Klasa 1c 

 

Bielak Stanisław

Chudzik Karol

Iwańska Olga

Jędrzejczyk Jagoda

Okoń-Betcher Weronika

Pękała Lena

Sabała-Borowska Wiktoria

Zakrzewska Maja 

 

Klasa 1d

 

Boguszewska Maja

Dąbrowska Lena

Klimczyńska Oliwia

Koneczna Barbara

Malizu Piotr

Roczek Natalia

Szombara Zofia

Urbaniak Patrycja

Zakrzewski Sebastian

Zygmunt Paulina 

 

Klasa 1e

 

Kwiatkowska Zofia

Lech Piotr

Łęgosz Maciej

Małachowska Patrycja

Mańka Dominika

Nikiel Adam

Strzałkowska Magdalena

Szota Łukasz

Tupikowski Filip

Wójcik Matylda 

 

Klasa 2a

 

Emilia Gandziarowska

Maja Gerstel

Weronika Krawczyk

Piotr Mularczyk

Hanna Obarska

Xenia Platsika

Karolina Tymoszuk

Maria Wolska

Katarzyna Zagórska

Franciszek Zaremba

Wiktor Zboralski 

 

Klasa 2b 

 

Bilon Maria

Błażejewska Hanna 

Chmielewska Alicja

Łyczkowska Zuzanna

Maziukiewicz Nina

Nowicka Lena

Rogalski Grzegorz  

 

Klasa 2c 

 

Mateusz Baran

Malwina Falska

Antoni Hałaj

Joanna Indulska

Karolina Nowak

Filip Olszewski

Gabriela Podlaska

Przemysław Rybka 

 

Klasa 3a 

 

Dragan Weronika

Gąsiewska Amelia

Góraj Wiktoria

Kot Zuzanna

Kurzyna Jakub

Lasowy- Cibor Malwina

Marciniak Marika

Szabrańska Katarzyna

Ura Aleksandra

Wolski Stanisław

Żelechowska Oksana 

 

Klasa 3b

 

 

 

 

 

Klasa 3c 

 

Duszny Franciszek

Gabryjeluk Wiktoria

Godala Piotr

Horbowy Oliwia

Jarosz Szymon

Kravanja Maja

Kuchenbeker Michał

Lech Stanisław

Lewandowska Jagoda

Mazur Katarzyna

Piłat Dominika

Skoczylas Pola

Szejner Lena

Tiuryn Agata  

 

Klasa 3d

 

 





Uczniowie wyróżnieni w kl. IV – VI

 

kl.

Nazwisko i imię

Średnia

Zachowanie

Stypendium

4a

27

(9)

Łojek Bartosz

Chojecka Angelika

Chlebińska Zuzanna

Sobczyk Marlena

Mściwujewski Mateusz

Rossa Szymon

Szelągowski Wojciech

Węgrowska Hanna

Cyprian Dudek

 

( 33,33% ,więcej o ok. 3%)

Rok ub.30,77%

5,8

5,5 SOWA

5,3

5,2

5,1

5,1

5,1

4,9

4,9

bardzo dobre

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

 

 

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

Stypendium

 

4b

26

(4)

 Warchoł Damian

Włodarczyk Michał

Nikiel Zuzanna

Pacyniak Filip

 

(15,38% , o ok. 15 % mniej)

Rok ub.30,77%

5,2

5,1

5,0

4,8

 

Wzorowe

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

 

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

 4c

23

(9)

Wylot Adam

Danielewicz Wojciech

Banaszek Paweł

Szauro Roksana

Galińska Patrycja

Lothamer Piotr

Kuśmierczyk Zuzanna

Makowski Bartłomiej

Stojanowić  Nina

 

 ( 39,13% , o  ok.4 % mniej)

Rok ub.43,48,%

5,4

5,3

5,1

5,1

5,0

4,9

4,8

4,8

4,8

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

wzorowe

 

 

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

4d

23

(5)

 Grodzka Wiktoria

Wyszyńska Magdalena Mańka Hubert

Melon Zuzanna         

Wiśniowska Weronika

 

( 35%, więcej o 2%)

Rok ub.33,33%

5,3      

5,2     

5,0

5,0

4,9

 

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

5a

26

(6)

Oknińska Maria

Bański Marcel

Ostrowska Alicja

Pliatsika Eleni

Hołozubiec Oliwia

Korpacki Maksymilian

                                              

23,08% ( identycznie)

Rok ub.23,08%

5,27  

5,0

4,82

4,82

4,82

4,8

Wzorowe

bardzo dobre

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

 

Stypendium

 

 

5b

25

(12)

Rudek Mateusz

Łakow Pola

Proc Aleksandra

Puczko-Szymański Borys

Tulczyński Franciszek

Woźniak Maciej

Oniszk Anna

Terpiłowski Stanisław

Popis Wiktoria

Fijałkowska Julia

Sobieraj Bruno

Meiser Piotr

 

48 % (o 20 % mniej)

Rok ub. 68%

5,36

5,18

5,18

5,18

5,18

5,18

5,09

5,0

5,18

4,91

4,91

4,82

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

 

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

 

 5c

20

(7)

Dołkowska Natalia

Michaś Zuzanna

Soroka Weronika

Witkowski Sebastian

Skawińska Zofia

Drozd Olga

Nabywaniec Maciej

 

35 % (o ok.3 % mniej)

Rok ub.38,1%

5,64 SOWA

5,18

5,18

5,18

5,0

4,82

4,82

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

wzorowe

wzorowe

wzorowe

 

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

Stypendium

 

5d

20

(8)

Roman Mateusz

Piskorz Lena

Ocaja-Gamon Sabina

Kurpias Mikołaj

Zembowicz Julia

Błażejewska Ida

Leśniewska Katarzyna

Ogniewski Mateusz

 

40 % (o 5 % więcej)

Rok ub.35 %

5,45

5,4

5,36

5,36

5,18

5,09

5,0

4,82

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

5e

19

(8)

Radzik Joanna

Stańczyk Julia

Kunicka Natalia

Zawiślak Adela

Majchrzak Małgorzata

Owczarek Krzysztof

Twarowski Piotr

Dumiszewska Julia

 

42,11% ( o ok.0,5 % mniej)

Rok ub.42,86 %

5,55

5,36

5,09

5,09

4,82

4,82

4,82

4,8

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

 

 

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

6a

26

(11)

Kwiecińska Paulina

Kasprowicz Karolina

Skowrońska Magdalena

Perkowski Filip

Wieczorek Weronika

Gołacka Paulina

Dąbrowska Barbara

Danielewicz Jakub

Warzyński Wojciech

Kolasińska Zuzanna

Rostkowska Julia

 

42,31% ( o 8 % więcej)

Rok ub.34, 62%

5,36

5,27

5,27

5,18

5,18

5,18

5,09

5,0

5,0

4,82

4,82

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

 wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

wzorowe

wzorowe

 

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

 

6b

27

(13)

Dyka Kinga

Nowak Filip

Kowalczyk Marta

Bramorska Sylwia

Kaczmarkiewicz Hanna

Szczerba Aleksandra

Horbowy Marta

Kalbarczyk Oliwia

Bagiński Karol

Krzyżanowska Wanda

Piskorz Kaja

Kozłowska Zofia

Roczek Katarzyna

 

48,15 % (o ok.8 % więcej)

Rok ub.40,74%

5,36

5,36

5,3

5,27

5,18

5,18

 5,0

5,0

4,91

4,9

4,9

4,82

4,82

 Wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

wzorowe

bardzo dobre

wzorowe

wzorowe

 

Stypendium

stypendium

stypendium

stypendium

stypendium

stypendium

Stypendium

Stypendium

 

6c

19

(4)

Świstak Hanna

Bajer Aleksandra

Sawicka Zuzanna

Żelechowska Adelajda

 

21,05 % ( 10 % więcej)

Rok ub.11,11%

5,18

5,09

5,0

4,91

Wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

 

 

 

Stypendium

Stypendium

 

 

6d

19

(12)

Maziukiewicz Martyna

Szota Gabriela

Michnowska Zofia

Kiczyńska Aleksandra

Kot Emilia

Rychłowski Jan

Drop Dariusz

Ciurzyńska Patrycja

Kowalczyk Pola

Pirsztuk Barbara

Smolik Zofia

Srebrzyński Jędrzej

 

5,73 SOWA

5,7

5,2

5,18

5,09

5,09

4,91

4,82

4,82

4,82

4,82

4,9

Wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

bardzo dobre

 

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

Stypendium

 

Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl