Jesteś tu: » Strona główna » wzorowi uczniowie » Uczniowie wzorowi 2015/2016

Uczniowie wzorowi 2015/2016

Klasy O- III 

 

 

1a

Gąsiewska Julia

Jabłońska Marianna

Laskowska Maria

Obarski Julian

Pietrulewicz Julia

Rymarczyk Lena

Surma Kacper

Szewczyk Victoria

Śnieciński Kacper

Tippe Anita

Twarowski Marcel

 

1b


 

Bała Karolina

Kosińska Laura

Malewicz Karolina

Markiewicz Paulina

Staworko Jan

Szanser Gabriela

Wiśniewska Wiktoria

Zborowski Dominik

1c

Anuszewska Weronika

Jarosz Amelia

Pająk Amelia

Skubida Maciej

Sobiepanek Marta

Vasconcelos Karol

Wyszyńska Natalia

Zaremba Liliana

 

1d

Adamczak Jakub

Adamczyk Natan

Lothamer Michał

Majewska Maria

Pyrzak Alicja

Rączka Antonina

Siejka Elwira

 

1e

Błoch Lena

Goluch Natalia

Harasimowicz Wktoria

Jurasz Róża

Ładyka Weronika

Rogozińska Wiktoria

Sekmistrz Zuzanna

Stachowska Maria

Żacholska Weronika

 

1f

Arendarska Julia

Chodkiewicz Hanna

Hercberg Ryszard

Kalinowski Michał

Kowalczyk Kinga

Krzykwa Anna

 

2a

Ciesiulski Jan

Dobrowolska Maja

Jurasz Witold

Kazłowska Pola

Kiczyńska Lena

Klepacz Weronika

Lniak Maciej

Majchrzak Hanna

Małyszko Julia

Nowak Mikołaj

Poppe Maciej

Szelągowska Maja

 

2b

Anuszewski Maciej

Gerung Sebastian

Mazerska Hanna

Myszka Milena

Oparowski Miłosz

Ulrich Adam

Walczak Michał

Walczak Stanisław

Wyszyńska Julia

 

2c


 

Bielak Stanisław

Iwańska Olga

Jędrzejczyk Jagoda

Klimkowski Jakub

Łyjak Michał

Małek Zuzanna

Okoń- Betcher Weronika

Pękała Lena

Szabunio Zofia

Zakrzewska Maja

2d

Boguszewska Maja

Dąbrowska Lena

Klimczyńska Oliwia

Koneczna Barbara

Malizu Piotr

Rejt Anastazja

Szombara Zofia

Zygmunt Paulina

 

2e


 

Ciborowski Patryk

Kwiatkowska Zofia

Łęgosz  Maciej

Małachowska Patrycja

Mańka Dominika

Nikiel Adam

Niemczuk Maja

Strzałkowska Magdalena

Tupikowski Filip

Wójcik Matylda

 

3a

Gandziarowska Emilia

Gerstel Maja

Krawczyk Weronika

Mularczyk Piotr

Obarska Hanna

Parys Maciej

Zagórska Katarzyna

Zaremba Franciszek

Zboralski Wiktor

Wolska Maria

3b

Bilon Maria

Błażejewska Hanna

Chmielewska Alicja

Łyczkowska Zuzanna

Maziukiewicz Nina

Mikitiuk Igor

Mytkowski Igor

Nowicka Lena

 Rogalski Grzegorz

Rudzki Kamil

Rządkowska Dorota

 

3c

Baran Mateusz

Dmowska Hanna

Falska Malwina

Gutowska Maja

Hałaj Antoni

Indulska Joanna

Nowak Karolina

Olszewski Filip

Podlaska Gabriela

Rybka Przemysław

 

 Klasy IV- VI


4a

Gąsiewska Amelia

Markowski Jakub

Dragan Weronika

Markowska Maja

Lasowy-Cibor Malwina

Ozimkiewicz Konstancja

Szabrańska Katarzyna

 

4b

 Dąbrowska Zofia

Zborowska Patrycja

Ogniewska Martyna

Małowiecki Piotr

Nowak Piotr

Aninowski Bartosz

Kaczyńska Paulina

Kurpias Martyna

Matuszewska Julia

Pawlak Daniel

Szymczyk Antoni

 

 4c

Tiuryn Agata

Lewandowska Jagoda

Jarosz Szymon

Mazur Katarzyna

Skoczylas Pola

Gabryjeluk Wiktoria

Piłat Dominika

Kravanija Maja

Szejner Lena

Horbowy Oliwia

Miękkina–Bajdowska Helena

Godala Piotr

 

4d

Kaliszuk Hanna

Krajewski Maciej

Potera Filip

Gryz Igor

Damaszk Helena

Magnuszewski Maciej

Samsel Kamila

Skrzypczyk Hanna

Szyperska Anna

Michalska Zuzanna

Serkuczewska Kamila

Kubik Martyna

Boguszewski Patryk

Szeremeta Julia

Niedźwiedzik Zofia

Gałecki Antoni

Symeon Rejt

Majchrzak Igor

5a

Łojek Bartosz

Chojecka Angelika

Szelągowski Wojciech

Dudek Cyprian

Chlebińska Zuzanna

Sobczyk Marlena

Kazłowski Jakub

Poppe Filip

                                             

5b

Warchoł Damian

Włodarczyk Michał

Pacyniak Filip

Mściwujewski Mateusz

Lalak Maksymilian

Wiktorowski Jakub

 

 5c

Danielewicz Wojciech

Szauro Roksana

Kuśmierczyk Zuzanna

Makowski Bartłomiej

Galińska Patrycja

Stojanović Nina

Banaszek Paweł

Lothamer Piotr

Perkowska Łucja

Wylot Adam

 

5d

Grodzka Wiktoria

Melon Zuzanna        

Mańka Hubert

Abd Elaziz Larin

Łachoda Zuzanna

 

6a

Oknińska Maria

Ostrowska Alicja

Bański Marcel

Janowska Agata

Hołozubiec Oliwia

Pliatsika Eleni

Szabrański Krzysztof

Aranin Emilia

Bruździak Julia

Chrapowicki Michał

Zientarzewska Nina

6b

Bieńkowski Maksym

Miniak Julia

Oniszk Anna

Puczko-Szymański Borys

Rudek Mateusz

Terpiłowski Stanisław

Meiser Piotr

Sobieraj Bruno

Tulczyński Franciszek

Woźniak Maciej

Łakow Pola

Popis Wiktoria

Posłowski Aleksander

Fijałkowska Julia

Proc Aleksandra

Jaroszuk Mateusz

Młodziejewska Wiktoria

Rostkowska Magda

 

6c

Dołkowska Natalia

Michaś Zuzanna

Soroka Weronika

Skawińska Zofia

Wieczorkiewicz Marcin

Witkowski Sebastian

6d

Roman Mateusz

Zembowicz Julia

Ocaja-Gamon Sabina

Piskorz Lena

Błażejewska Ida

Kurpias Mikołaj

Leśniewska Katarzyna

Ogniewski Mateusz

Wyszyński Marcel

 

6e

Radzik Joanna

Stańczyk Julia

Dumiszewska Julia

Kunicka Natalia

Twarowski Piotr

Owczarek Krzysztof

Jagodzińska Julia

Klimek Roksana

Sołkowicz Jan

Tchórznicki Piotr

Zawiślak Adela

 


Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl