Jesteś tu: » Strona główna » wzorowi uczniowie » Uczniowie wzorowi 2016/2017

Uczniowie wzorowi 2016/2017

Klasy O- III


1a

 

 

1.Bis Amelia           

2.Cochet Natalia

3.Jabłońska Zuzanna

4.Karpińska Antonina

5.Krajewska Maja

6.Sągała  Małgorzata

7.Skrzypczyk Zofia

 

1b

 

1.Jakubowska Paulina

2.Kohut Angelina

3.Lasowy – Cibor Róża

4.Lewicki Michał

5.Łuczak Maria

6.Sibilska Hanna

7.Wasilewski Mateusz

8.Žiška Kalina

 

2a

 

1.Gąsiewska Julia

2.Jabłońska Marianna

3.Kunicka Alicja

4.Laskowska Maria

5.Lewczuk Magdalena

6.Obarski Julian

7.Pietrulewicz Julia

8.Rymarczyk Lena

9.Surma Kacper

10.Szewczyk Victoria

11.Śnieciński Kacper

12.Tippe Anita

13.Twarowski Marcel

 

2b

 

1.Bała Karolina

2.Staworko Jan

3.Szanser Gabriela

4.Wiśniewska Wiktoria

5.Zborowski Dominik

 

2c

 

1.Anuszewska Weronika

2.Chraplak Maja

3.Jarosz Amelia

4. Sobiepanek Marta

5.Pająk Amelia

6.Skubida Maciej

7.Zaremba Liliana

 

2d

 

1.Adamczak Jakub

2.Adamczyk Natan

3.Janus Antonina

4.Lothamer Michał

5.Majewska Maria

6.Michalski Bartłomiej

7.Pyrzak Alicja

8.Rączka Antonina

9.Siejka Elwira

10.Soroka Marianna

 

2e

 

1.Błoch Lena

2.Charzyński Marcin

3.Goluch Natalia

4.Harasimowicz Wiktoria

5.Jurasz Róża

6.Ładyka Weronika

7.Nowosielska Julia

8.Rogozińska Wiktoria

9.Sekmistrz Zuzanna

10.Stachowska Maria

11.Toporowski Piotr

12.Żacholska Weronika

 

2f

 

1.Arendarska Julia

2.Chodkiewicz Hanna

3.Krzykwa Anna

 

3a

 

1.Ciesiulski Jan

2.Jurasz Witold

3.Kazłowska Pola

4.Kiczyńska Lena

5.Klepacz Weronika

6.Lniak Maciej

7.Majchrzak Hanna

8.Małyszko Julia

9.Nowak Mikołaj

10.Poppe Maciej

11Szelągowska Maja

12.Wilk Katarzyna

13.Wilk Natalia

 

3b

 

  1. Anuszewski Maciej
  2. Gerung Sebastian
  3. Mazerska Hanna
  4. Myszka Milena
  5. Oparowski Miłosz
  6. Ulrich Adam
  7. Walczak Michał
  8. Walczak Stanisław
  9. Wyszyńska Julia           
  10. Žiška Aleksandra         

3c

 

  1. Bielak Stanisław
  2. Iwańska Olga
  3. Jędrzejczyk Jagoda
  4. Klimkowski Jakub
  5. Łyjak Michał
  6. Okoń- Betcher Weronika
  7. Pękała Lena
  8. Szabunio Zofia
  9. Zakrzewska Maja

3d

 

  1. Boguszewska Maja
  2. Dąbrowska Lena
  3. Klimczyńska Oliwia
  4. Koneczna Barbara
  5. Malizu Piotr
  6. Rejt Anastazja
  7. Szombara Zofia
  8. Zakrzewski Sebastian
  9. Zygmunt Paulina

3e

 

  1. From Irena
  2. Kwiatkowska Zofia
  3. Łęgosz  Maciej
  4. Małachowska Patrycja
  5. Mańka Dominika
  6. Nikiel Adam
  7. Niemczuk Maja
  8. Strzałkowska Magdalena
  9. Tupikowski Filip
  10. Wójcik Matylda

 

 

Klasy IV - VI


4a

 

  1. Mularczyk Piotr
  2. Zagórska Katarzyna
  3. Zaremba Franciszek
  4. Obarska Hanna
  5. Gandziarowska Emilia
  6. Gerstel Maja
  7. Zboralski Wiktor
  8. Parys Maciej
  9. Skowerski Jakub
  10. Wolska Maria
  11. Krawczyk Weronika
  12. Platsika Xenia
  13. Zając Uma
  14. Łyczkowska Aleksandra
  15. Bęczkowska Weronika

4b

 

 

  1. Maziukiewicz Nina
  2. Błażejewska Hanna
  3. Bilon Maria
  4. Dmitriyeva Anna
  5. Chmielewska Alicja
  6. Mikitiuk Igor
  7. Łyczkowska Zuzanna
  8. Rogalski Grzegorz
  9. Tasior Wiktor
  10. Mytkowski Igor
  11. Nowicka Lena
  12. Rządkowska Dorota

 4c

 

  1. Indulska Joanna
  2. Podlaska Gabriela
  3. Baran Mateusz
  4. Falska Malwina
  5. Hałaj Antoni
  6. Nowak Karolina
  7. Olszewski Filip
  8. Gutowska Maja

5a

 

  1. Gąsiewska Amelia
  2. Ozimkiewicz Konstancja
  3. Lasowy-Cibor Malwina
  4. Dragan Weronika

5b

 

  1. Dąbrowska Zofia
  2. Aninowski Bartosz
  3. Dudek Grzegorz
  4. Małowiecki Piotr
  5. Zborowska Patrycja
  6. Nowak Piotr
  7. Ogniewska Martyna
  8. Kurpias Martyna
  9. Pawlak Daniel
  10. Puchalski Bartosz
  11. Szymczyk Antoni
  12. Kaczyńska Paulina
  13. Matuszewska Julia

5c

 

  1. Tiuryn Agata
  2. Rymarczyk Lila
  3. Gabryjeluk Wiktoria
  4. Piłat Dominika
  5. Kuchenbeker Michał
  6. Lech Stanisław
  7. Jarosz Szymon
  8. Kravanija Maja
  9. Skoczylas Pola
  10. Mazur Katarzyna
  11. Lewandowska Jagoda

5d

 

  1. Kaliszuk Hanna
  2. Krajewski Maciej
  3. Samsel Kamila
  4. Gryz Igor
  5. Magnuszewski Maciej
  6. Potera Filip
  7. Boguszewsk Patryk
  8. Szeremeta Julia
  9. Serkuczewska Kamila
  10. Szyperska Anna
  11. Skrzypczyk Hanna
  12. Michalska Zuzanna
  13. Niedźwiedzik Zofia

6a

 

  1. Łojek Bartosz
  2. Chojecka Angelika
  3. Dudek Cyprian
  4. Szelągowski Wojciech
  5. Sobczyk Marlena
  6. Węgrowska Hanna
  7. Krauze Mikołaj
  8. Poppe Filip
  9. Kazłowski Jakub

6b

 

  1. Warchoł Damian
  2. Pacyniak Filip
  3. Lalak Maksymilian
  4. Włodarczyk Michał
  5. Wiktorowski Jakub
  6. Witkowska Maja
  7. Mściwujewski Mateusz
  8. Borkowski Tomasz

6c

 

  1. Danielewicz Wojciech
  2. Szauro Roksana
  3. Banaszek Paweł
  4. Galińska Patrycja
  5. Kuśmierczyk Zuzanna
  6. Stojanović Nina
  7. Wylot Adam
  8. Perkowska Łucja
  9. Makowski Bartłomiej
  10. Tomaszewski Patryk
  11. Lothamer Piotr

6d

 

  1. Melon Zuzanna
  2. Grodzka Wiktoria
  3. Abd Elaziz Larin
  4. Lachoda Zuzanna
  5. Mańka Hubert
  6. Wyszyńska Magdalena
  7. Parobczy Maciej
  8. Rybka Adrian


Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl