Jesteś tu: » Strona główna » Projekty UE » Harmonogram 2012/13

 

Nasi uczniowie z kl. I-III będą uczestniczyli w zajęciach:

 

1. Zindywidualizowane zajęcia  dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonych ryzykiem dysleksji .

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godz.

Sala

1.

Choma Katarzyna

środa

czwartek

8.00-8.45

8.00-8.45

Klubik

P1

2.

Dąbrowska Justyna

wtorek

środa

13.45-14.30

  8.00- 8.45

51

P1

3.

Ostrejko Bożena

poniedziałek

wtorek

10.45-11.30

8.55-9.40

P1

P1

4.

Osmycka Anna

poniedziałek

 

12.45-14.15

Klubik

5.

Bagińska Grażyna

poniedziałek

 

12.50-14.20

41

 

 

2. Zindywidualizowane zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych .

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godz.

Sala

1.

Dąbrowska Justyna

wtorek

środa

13.45-14.30

8.55-9.40

51

P1

2.

Bagińska Grażyna

piątek

 

11.30-13.00

 

41

 

 

 

3. Zindywidualizowane  zajęcia logopedyczne  dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy.

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godz.

Sala

1.

Krysiak Małgorzata

środa

czwartek

12.30-14.00

13.00-14.30

L2

L2

2.

Szumigłowska-Ross Wiesława

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

12.45-13.30

12.45-13.30

11.40-12.26

8.55-9.40

L1

L1

L1

L1

 

 

4. Zindywidualizowane zajęcia socjoterapeutyczne i psychoedukacyjne dla dzieci z zaburzeniami komunikacji społecznej,

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godz.

Sala

1.

Sikora-Jóźwiak Joanna

poniedziałek

 

12.45-14.30

 

68

 

 

 

5.  Zindywidualizowane zajęcia gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z wadami postawy,

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godz.

Sala

1.

Romańczyk Katarzyna

wtorek

piątek

12.45-13.30

11.40-12.25

87

87

 

6.  Zindywidualizowane zajęcia rozwijające  zainteresowania uczniów wybitnie uzdolnionych, ze szczególnym uwzględnieniem nauk matematyczno-przyrodniczych

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godz.

Sala

1.

Choma Katarzyna

czwartek

8.50-9.35

8.35-10.15

86

86

2.

Mściwujewska Katarzyna

środa

12.45-14.30

 

64

 

3.

Ostrejko Bożena

poniedziałek

środa

piątek

14.35-15.20

13.45-14.30

8.00-8.45

52

50

50


 

7. Zindywidualizowane  zajęcia  dla dzieci rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych – zajęcia plastyczne

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godz.

Sala

1.

Kotarska Elżbieta

środa

 

12.45-14.30

 

52

 

 

8.  Zindywidualizowane zajęcia dodatkowe – SI

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godz.

Sala

1.

Motławska Karolina

wtorek

czwartek

12.45-13.30

8.55-9.40

64

64


 

Harmonogram powyższy jest korygowany na bieżąco, gdy któreś z zajęć nie odbyły się.

 

Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl