W II Mokotowskim Konkursie Matematycznym „Liczydełko 2005” nagrody i pamiątkowe dyplomy otrzymali:

• Marta Pawlak – III miejsce
  • Wyróżnienia:
    Maciej Ponichter, Ola Będziak, Rafał Zalewski, Weronika Radzikowska, Agnieszka Czubaj, Natalia Kowalczyk, Natalia Chabros, Michał Połeć, Kinga Komorowska, Adam Panasiuk, Zosia Trusz, Andrzej Czubaj, Mateusz Zieliński, Justyna Kosuda.

KLASY IV – VI

• W Warszawskim Konkursie Matematycznym Meridian wzięło udział 1734 uczniów, w tym 20 z naszej Szkoły. Wojciech Nadara z klasy V uzyskał wyróżnienie jako jeden z 30 najlepszych, zaś Marcin Kołakowski, Dominik Nowicki i Witold Stępień z kl. VI otrzymają dyplomy za bardzo dobre wyniki.
    Jesteśmy również dumni z wysokich lokat pozostałych uczniów. Osiągnięcia naszych podopiecznych dały szkole średnią 44,2 pkt (najlepsza ze szkół miała 54,05 pkt ).
  • W dzielnicowym etapie Konkursu Matematycznego im. Jana Śniadeckiego laureatami I miejsca zastali: Katarzyna Klimek z klasy IV i Wojciech Nadara z klasy V.
  • W Dzielnicowym Konkursie na gazetkę szkolną, organizowanym przez Wydział Oświaty Dzielnicy Mokotów i Młodzieżowy Dom Kultury na Służewcu, otrzymaliśmy wyróżnienie dla „Gryzmoła” za interesującą prezentację patrona Szkoły. Wysłaliśmy również jeden numer naszej gazetki na konkurs Gazetki Warszawskich Dzieci pod patronatem marszałka Sejmu i Życia Warszawy.
  • W eliminacjach do I Ogólnowarszawskiego Konkursu SAVOIR-VIVRE „Obycie umila życie” wzięło udział 24 uczniów. Pięcioosobowa drużyna reprezentowała naszą Szkołę w półfinale.
  • Braliśmy udział w Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Mokotowa, za co zostaliśmy wyróżnieni statuetką.
    Swoje umiejętności prezentowaliśmy w następujących kategoriach:
    -  Kategoria teatralna  - Teatrzyk Małe Misie -  przedstawienie „Kubuś Puchatek” (p. K. Tauber).
    - Kategoria taneczna – koło taneczne z klasy IV d (p. B. Ostrejko). Wyróżnienie otrzymała Antosia Bargiełowska.
    - Kategoria gazetki szkolne – Kółko redakcyjne z kl. IV b i V d prowadzone przez p. Tauber zaprezentowało gazetkę, która uzyskała III miejsce.
    - Kategoria poetycka - (p. A. Łaptiew, E. Mościcka) – I m-ce Maja Cudnok kl. IV d, wyróżnienie Joanna Ciemińska kl. VI d.
    - Kategoria recytatorska – (p. K. Tauber) – II m-ce Ola Kulik kl. IV b.
    - Kategoria fotograficzna – (p. E. Mościcka) – III miejsce dla Koła polonistycznego z kl. IV d i VI b za cykl „Ręce”.
    - Zaprezentowano również prace w kategorii plastycznej – (p. J. Kuźma).
  • W Międzyświetlicowym Turnieju Szachowym pierwsze miejsce zajął uczeń naszej Szkoły Piotr Wołyński (kl. III).

• W Mistrzostwach Mokotowa w biegach przełajowych Mateusz Hudzik zajął II miejsce, a Aneta Bielawska i Magda Rutkiewicz XI.
  • W mini koszykówce chłopcy zajęli III miejsce, zdobywając puchar i dyplom dla Szkoły. Monika Rudnicka i Ala Szczepaniak zajęły I miejsce w tenisie stołowym i również zdobyły puchar i dyplom. Dziewczynki te reprezentowały dzielnicę Mokotów w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży zajmując V miejsce.
  • W mini koszykówce w turnieju „Mokotowska Gwiazdka Sportowa 2004” dziewczynki zajęły IV, a chłopcy II miejsce zdobywając dla naszej Szkoły puchary i dyplomy
    W turnieju koszykówki zajęliśmy II miejsce otrzymując puchar i medal. Gracze: Paula Gmitruk, Karolina Pisarczyk, Patrycja Zawisza – kl. VI a, Monika Rudnicka, Alina Szczepaniak, Weronika Pleban – kl. VI d, Angelika Zawada, Asia Grzechnik – kl. VI b.