rok 2006/2007
2007-10-16
KLASY I - III
KONKURS PLASTYCZNY „POECI DZIECIOM”
- Jakub Lewandowski z klasy 1a – wyróżnienie
- Joanna Stępień z klasy 1a- wyróżnienie
KONKURS RECYTATORSKI „POECI DZIECIOM”
- Michalina Dylewska z klasy 2b - wyróżnienie
- Janek Pająk z klasy 2a – wyróżnienie
KONKURS LITERACKI „POECI DZIECIOM”
- Zuzanna Lasecka z klasy 3a – I miejsce
- Joanna Kowalicka z klas 3b – wyróżnienie
KONKURS RECYTATORSKI "WARSZAWSKA SYRENKA"
- Wiktoria Gałązka z klasy Ib –I miejsce
INTERNETOWA LIGA ZADANIOWA
- Tomasz Grześkiewicz z klasy 2a - wyróżnienie
FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ
DZIECI I MŁODZIEŻY MOKOTOWA
- Koło taneczne z klas 3a i 2a – III miejsce w kategorii tańca towarzyskiego
- klasa 1b – III miejsce w kategorii fotografii "Cztery pory roku"
- Klasa 1a – wyróżnienie w kategorii fotografii "Cztery pory roku"
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”
- Tomasz Grześkiewicz z klasy 2a – nagroda
- Mateusz Szczepański z klasy 3a - wyróżnienie
IV MOKOTOWSKI KONKURS MATEMATYCZNY
„LICZYDEŁKO 2007”
- Mateusz Tylman z klasy 3a – wyróżnienie
KONKURS „WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ”
- Marcin Pycka z klasy 1b – nagroda w kategorii plastycznej
- Jan Mydłowski z klasy 2c – wyróżnienie w kategorii literackiej
- Jan Pająk z klasy 2a – wyróżnienie w kategorii plastycznej
- Jan Chełstowski z klasy 1b – wyróżnienie w kategorii plastycznej
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „NASZA SYRENKA”
- Wiktoria Bańska i Natalia Krasoń z klasy 3b – II miejsce w kategorii rzeźba
- Michał Zieliński – wyróżnienie
- Maria Tarasewicz – wyróznienie
- Sandra Bilińska – wyróznienie
- Dawid Witkowski – wyróznienie
SZKOLNY KONKURS „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”
- Tarnowska Alicja z klasy 1b – I miejsce
- Magdalena Bober z klasy 1b – I miejsce
- Marchelewicz Natalia z klasy 2b – I miejsce
- Zieliński Michał z klasy 2b – II miejsce
- Pisarska Zofia z klasy 2b – III miejsce
- Tarasewicz Maria z klasy 2b - wyróżnienie
- Zielińska Joanna z klasy 2b – wyróżnienie
- Piotrowska Agata z klasy 2b - wyróżnienie
- Ciesielska Martyna z klasy 1a - wyróżnienie
SZKOLNY KONKURS „MINI PLAYBACK SHOW”
- Magdalena Bober i Maria Wieliczko z klasy 1b – I miejsce
- Ratajczak Natalia z klasy 2a – I miejsce
- Tarasewicz Maria z klasy 2b, Dylewska Michalina,
Sioch Martyna, Zygmunt Ola z klasy 2b - I miejsce - Kubiak Ola z klasy 3b, Czarna Marta z klasy3b - I miejsce
- Brauła Daniel z klasy 3b - wyróżnienie
- Bednarczyk Olaf z klasy 3b - wyróżnienie
- Skrzypczak Sandra z klasy2c- wyróżnienie
- Kubik Agnieszka z klasy 2c- wyróżnienie
- Pisarska Zofia z klasy 2b - wyróżnienie
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY MAŁEGO SAMORZĄDU „JESIEŃ”
Klasy I
- Krzyś Czerwiński z klasy Ic - I miejsce
- Natalia Popis z klasy I c - II miejsce
- Marcin Rogulski z klasy I a - III miejsce
- Kinga Rębisz z klasy I b - III miejsce
- Piotr Południk I a - wyróżnienie
- Weronika Bagińska z klasy I a - wyróżnienie
- Martyna Czubaj z klasy I c - wyróżnienie
- Piotr Kiedrowski z klasy I b - wyróżnienie
Klasy II
- Maciek Ignatowski z klasy II b – I miejsce
- Patrycja Kalwajt z klasy II a – I miejsce
- Marysia Tarasewicz z klasy II b – II miejsce
- Szymon Zalewski z klasy II a – II miejsce
- Ania Czyż z klasy II c – III miejsce
Emilka Południk z klasy II c – III miejsce - Maks Świerczyński z klasy II c – wyróżnienie
- Michalina Dylewska z klasy II b – wyróżnienie
- Jagoda Szaluś z klasy II c – wyróżnienie
- Kasia Osojca z klasy II a – wyróżnienie
- Zosia Pisarska z klasy II b – wyróżnienie
- Joasia Zielińska z klasy II b – wyróżnienie
- Magda Rejmer z klasy II a – wyróżnienie
- Kinga Bogumił z klasy II a – wyróżnienie
- Paulina Sacha z klasy II c – wyróżnienie
- Justyna Leń z klasy II c – wyróżnienie
Klasy III
- Joasia Kowalicka z klasy III b – I miejsce
- Marcin Stańczuk z klasy III a – II miejsce
- Weronika Karpiejczyk z klasy III b – II miejsce
- Sandra Bilińska z klasy III a – III miejsce
- Zuzia Śniecińska z klasy III a – III miejsce
- Mateusz Szczepański z klasy III a – wyróżnienie
- Marta Czarna z klasy III b - wyróżnienie
SZKOLNY KONKURS „CZY ZNASZ TĘ KSIĄŻKĘ?”
Klasy I
- Maciek Świderek z klasy 1a - I miejsce
- Piotr Południuk z klasy 1a - II mieisce
- Kinga Rębisz z klasy 1b - III miejsce
- Daniel Odrzygoski z klasy 1b - wyróżnienie
Klasy II
- Patrycja Szczepaniak z klasy 2b - I miejsce
- Michał Zieliński z klasy 2c - IImiejsce
- Justyna Leń z klasy 2c - III miejsce
- Tomek Grześkiewicz z klasy 2a - III miejsce
- Marysia Tarasewicz z klasy 2b - wyróżnienie
- Kaja Żyłowska z klasy 2a - wyróżnienie
- Janek Mydłowski z klasy 2c - wyróżnienie
SZKOLNY KONKURS „CZTERY PORY ROKU”
Klasy I - kategoria plastyczno-komputerowa:
- Michał Rogulski z klasy 1a – I miejsce
- Kinga Rębisz z klasy 1b – I miejsce
- Kornelia Wójcik z klasy 1a – II miejsce
- Ola Pacholak z klasy 1c – II miejsce
- Alek Bednarek z klasy 1b – III miejsce
- Natalia Bąk z klasy 1c – III miejsce
- Justyna Błaszczak z klasy 1c – wyróżnienie
- Ala Tarnowska z klasy 1b – wyróżnienie
Klasy II - kategoria literacko-komputerowa:
- Kinga Bogumił z klasy 2a– I miejsce
- Adam Dewiński z klasy 2a – II miejsce
- Martyna Sioch z klasy 2b – III miejsce
- Michalina Dylewska z klasy 2b – IV miejsce
- Justyna Leń z klasy 2c – wyróżnienie
- Patrycja Szczepaniak z klasy 2c – wyróżnienie
- Paweł Borkowski z klasy 2a – wyróżnienie
- Michał Zieliński z klasy 2c – wyróżnienie
KONKURS „MOJE SŁODKIE MARZENIE WEDEL”
- Natalia Bąk - nagroda główna
- Martyna Czubaj z klasy 1c - wyróżnienie
KONKURS „PIĘKNIE CZYTAMY”
- Martyna Miłkowska z klasy 3a – I miejsce
- Paulina Bogucka z klasy 3b – III miejsce
KONKURS „PALMA WIELKANOCNA”
- Paulina Karpiejczyk z klasy 3b – I miejsce
MIĘDZYSZKOLNA LIGA TANECZNA
o Puchar Burmistrza Marek 2007
-
I miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 212 - Srebrny medal wywalczyli:
Natalka Ratajczak i Szymon Zalewski z klasy 2a - Brązowy medal otrzymali:
Patrycja Kalwajt i Magdalena Radzik z klasy 2a
________________________________________
KLASY IV- VI
III OGÓLNOWARSZAWSKI KONKURS
SAVOIR VIVRE
„OBYCIE UMILA ŻYCIE”
- Martyna Łukaszewska, Marta Pawlak, Aleksandra Skoneczny i Aleksandra Simonides – IV miejsce
OGÓLNOPOLSKA AKCJA „UCZEŃ Z KLASĄ”
- Tytuł „Uczeń z klasą” otrzymali:
Burdach Kinga, Znajdek Zuzanna, Monkiewicz Aleksander, Flis Paulina, Nowicka Anna, Kowalczyk Natalia, Dur Aleksandra, Lazarowska Karolina, Dąbrowska Aneta
FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ
DZIECI I MŁODZIEŻY MOKOTOWA
- Redakcja „Gryzmołka” – wyróżnienie w kategorii gazetki szkolne
- Samorząd – wyróżnienie w kategorii fotografia
- Aleksandra Tarnowska - wyróżnienie w kategorii literackiej
- Antonina Bargiełowska-Johnsen - wyróżnienie w kategorii recytatorskiej
MAZOWIECKI PRZEGLĄD SWOBODNYCH INICJATYW „PRZYJAŹŃ”
- Aleksandra Kulik z klasy VIb – wyróżnienie w kategorii komiks
KONKURS RECYTATORSKI
"WARSZAWSKA SYRENKA"
- Aleksandra Kulik z klasy VIb - wyróżnienie
KURATORYJNY KONKURS POLONISTYCZNY
2006/07
- Aleksandra Dur z klasy 6d – finalistka
- Maja Cudnok z klasy 6d – półfinalistka
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
2006/07
- Marcin Świderek z klasy 5d – finalista
- Maja Cudnok z klasy 6d – półfinalistka
- Aleksandra Tarnowska z klasy 6d – półfinalistka
KONKURS „WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ”
- Marta Mściwujewska z klasy 5d – nagroda w kategorii literackiej
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „FOX”
- Robert Kołakowski z klasy 5d – dyplom za dobry wynik
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „BIG BEN”
- Kamila Pleban z klasy 6b – wyróznienie
SZKOLNY TURNIEJ MITOLOGICZNY
- Klasa 5bd – I miejsce
- Klasa 5d – II miejsce
WARSZAWSKIE IGRZYSKA EKOLOGICZNE
- Marta Pawlak z klasy 5b – III miejsce
OGÓLNOPOLSKI KONKURS „EKO-PLANETA”
- Marta Pawlak z klasy 5b – wyróżnienie
- Kamila Pleban z klasy 6b – wyróżnienie
- Aleksandra Symonides z klasy 5b – wyróżnienie
- Zuzanna Znajdek z klasy 5b – wyróżnienie
- Robert Kołakowski z klasy 5d – wyróżnienie
- Natalia Kowalczyk z klasy 5b – wyróżnienie
- Łukasz Markowicz z klasy 5c – wyróżnienie
WOJWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY
organizowany przez mazowieckiego Kuratora Oświaty
- Aleksandra Skoneczny z klasy VIa – laureat
- Katarzyna Klimek z klasy VIa – laureat
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY
„KANGUR”
- Katarzyna Klimek z klasy 6a – wyróżnienie
- Joanna Witowska z klasy 6a – wyróżnienie
- Karol Worach z klasy 5b – wyróżnienie
- Robert Kołakowski z klasy 5d – wyróżnienie
- Aleksander Monkiewicz z klasy 5b – wyróżnienie
- Kordi Fatima z klasy 4b – wyróżnienie
- Anna Nowicka z klasy 5b – wyróżnienie
- Maciej Ponichter z klasy 5b – wyróżnienie
- Natalia Kowalczyk z klasy 5b – wyróżnienie
- Julia Czubaj z klasy 4b – wyróżnienie
- Julia Lewandowska z klasy 4a – wyróżnienie
- Karolina Bilewicz z klasy 4a – wyróżnienie
II MOKOTOWSKI KONKURS MATEMATYCZNY
IM. J. ŚNIADECKIEGO
- Robert Kołakowski z klasy 5d – I miejsce
- Aleksander Monkiewicz z klasy 5b – II miejsce
- Izabela Jurkowska z klasy 4b – II miejsce
- Kordi Fatima z klasy 4b – III miejsce
KONKURS MATEMATYCZNY „MERIDIAN”
- Robert Kołakowski z klasy 5d – dyplom uznania
- Julia Banasińska z klasy 6c – dyplom uznania
KONKURS „MOJE SŁODKIE MARZENIE WEDEL”
- Kamila Pleban z klasy 6b – wyróżnienie
- Dajana Borowiec z klasy 6a - wyróżnienie
- Antonina Bargiełowska-Johnsen z klasy 6d– wyróżnienie
- Emil Auhazi z klasy 6d– wyróżnienie
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PARAFIADOWY
„ŻYCIWE I DZIEŁO ŚW. JÓZEFA …”
- Śniecińska Zuzanna z klasy – II miejsce
- Marta Włodarczyk z klasy – IV miejsce
- Kamila Szczęsna z klasy – IV miejsce
- Julia Banasińska z klasy 6c – VI miejsce
Osiągnięcia sportowe
Turniej piłki nożnej o Mistrzostwo Mokotowa – II, III i IV miejsce drużyny dziewcząt
Turniej piłki nożnej o Mistrzostwo Sadyby – II miejsce drużyna chłopców
Mistrzostwa Mokotowa w indywidualnych biegach przełajowych
Monika Sitarska 2 miejsce
Julia Czubaj 7 miejsce
Angelika Tryk 11 miejsce
Stanisław Jurkowski 2 miejsce
Andrzej Czubaj 3 miejsce
Mistrzostwa Warszawy w indywidualnych biegach przełajowych
Stanisław Jurkowski 6 miejsce
Monika Sitarska 13 miejsce
Andrzej Czubaj 21 miejsce
Mistrzostwa Mokotowa w sztafetowych biegach przełajowych (8 x 1000m.)
III miejsce sztafeta chłopców:
Staś Jurkowski, Michał Malinowski, Karol Worach, Bartek Karwowski, Bartek Krebs, Armen Pogosjan, Maciek Ponichter, Andrzej Czubaj
Mistrzostwa Mokotowa w minikoszykówce
II miejsce drużyna dziewcząt:
Antosia Bargiełowska, Iza Jurkowska, Ola Krysiuk, Ola Kulik, Justyna Woźniak, Julia Banasińska, Ola Kobiałka, Ola Tarnowska, Ola Skoneczny, Kasia Klimek, Dominika Dzieniszewska, Kamila Szczęsna
II miejsce drużyna chłopców:
Maciek Banach, Kuba Multański, Bartek Krebs, Michał Słabuszewski, Michał Malinowski, Michał Narojczyk, Sebastian Gadecki, Mateusz Zieliński, Karol Worach, Andrzej Czubaj, Rafał Paliszewski, Grzesiek Sieradzki, Adrian Bruliński
Mistrzostwa Mokotowa w tenisie stołowym
dziewczęta:
I miejsce – Antonina Bargiełowska, Agnieszka Czubaj
III miejsce – Martyna Makrucka, Aleksandra Skoneczny, Katarzyna Klimek
chłopcy:
II miejsce – Andrzej Czubaj, Marcin Drewniak
Gwiazdkowy Turniej Minikoszykówki
II miejsce drużyna dziewcząt:
Antosia Bargiełowska, Iza Jurkowska, Ola Krysiuk, Ola Kulik, Justyna Woźniak, Julia Banasińska, Ola Kobiałka, Ola Skoneczny, Dominika Dzieniszewska, Kamila Szczęsna, Kasia Werle
IV miejsce drużyna chłopców:
Maciek Banach, Kuba Multański, Michał Słabuszewski, Sebastian Gadecki, Mateusz Zieliński, Karol Worach, Andrzej Czubaj, Rafał Paliszewski, Filip Bramorski
Mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej
II miejsce drużyna dziewcząt:
Justyna Woźniak, Tosia Bargiełowska, Ola Skoneczny, Iza Jurkowska, Julia Banasińska, Ola Kulik, Martyna Makrucka, Klaudia Babiuch, Kasia Werle
IV miejsce drużyna chłopców:
Michał Malinowski, Karol Worach, Michał Narojczyk, Maciej Ponichter, Jacek Szyszka, Andrzej Czubaj, Michał Słabuszewski, Filip Bramorski, Piotr Purzycki, Piotr Wieczorkiewicz, Olek Monkiewicz
Wielkanocny Turniej Minikoszykówki
II miejsce drużyna dziewcząt:
Tosia Bargiełowska, Justyna Woźniak, Ola Skoneczny, Iza Jurkowska, Julia Banasińska, Ola Kulik, Ola Krysiuk, Kamila Szczęsna, Ola Kobiałka, Kasia Klimek, Dominika Dzieniszewska, Ola Tarnowska
II miejsce drużyna chłopców:
Maciej Banach, Sebastian Gadecki, Michał Narojczyk, Jacek Szyszka, Łukasz Czarny, Michał Słabuszewski, Łukasz Czarny
Turniej minikoszykówki „Orliki na start”
I miejsce drużyna dziewcząt kl. V:
Zosia Trusz, Natalia Kowalczyk, Weronika Radzikowska, Hania Szkudlarek, Marta Pawlak, Dominika Niemiec, Klaudia Potyra, Ania Nowicka, Zuzia Znajdek
I miejsce drużyna chłopców kl. V:
Sebastian Gadecki, Łukasz Czarny, Mateusz Zieliński, Andrzej Czubaj, Łukasz Markowicz, Maciej Ponichter, Karol Worach, Olek Monkiewicz
III miejsce drużyna dziewcząt kl. VI:
Tosia Bargiełowska, Justyna Woźniak, Ola Skoneczny, Iza Jurkowska, Ola Krysiuk, Ola Kulik, Ola Tarnowska, Ola Kobiałka, Kasia Klimek, Julia Banasińska, Kamila Szczęsna, Dominika Dzieniszewska