Jesteś tu: » Strona główna » Świetlica
  • Zapisy do świetlicy

ZAPISY DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Zapisy będą prowadzone w dniu 02.09.2019 r. w godz. 8.30 -12.00 w salach nr 27  i  28 /parter/ oraz w kolejne dni roku szkolnego w godzinach pracy placówki            7.00-17.00.

Jednocześnie informujemy, że:

Zapewniamy opiekę dzieciom z klas I-IV

Zapisy dotyczą także uczniów  uczęszczających do świetlicy w roku ubiegłym

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci  osób pracujących

Warunkiem rozpoczęcia zajęć świetlicowych jest wypełnienie i osobiste złożenie w placówce w dniu zapisów wniosku o przyjęcie dziecka do świetlicy w dniu 02.09.2019r. Na wniosku wymagane są podpisy obojga rodziców.

Rodzice chcący upoważnić do odbioru dziecka ze świetlicy inne osoby, powinni w dniu zapisu znać ich numery dowodów osobistych

Zajęcia świetlicowe rozpoczynają się 03.09.2019r.

W dniu 02.09.2019r. /poniedziałek/ o godz. 18.00 odbędzie się zebranie informacyjne dla rodziców dzieci przyjętych do świetlicy /miejsce zebrania - sala gimnastyczna/.

• Witamy!

WITAMY  NA  STRONIE  INTERNETOWEJ

ŚWIETLICY SP  NR  212

ROK  SZKOLNY 20019/2020

W minionym roku szkolnym 2018/2019 w zajęciach świetlicowych uczestniczyło 316 uczniów z klas I-VIII. Nasza świetlica dysponuje czterema dobrze wyposażonymi salami. Korzystamy również z sal lekcyjnych na parterze szkoły oraz innych na I piętrze.

Od czternastu lat współpracujemy ze świetlicami Szkół Podstawowych z Mokotowa poprzez udział w licznych konkursach, turniejach, zawodach sportowych odbywających się w każdej z placówek.

W ramach zajęć dydaktyczno-wychowawczych realizujemy programy własne: ,,Bezpieczne dziecko”, ,,Gry i zabawy literackie”, ,,Polska moja Ojczyzna” , ,,Zabawy ruchowe – uśmiech i zdrowie”,  ,,Uczymy się i bawimy przez muzykę”, ,,Spotkania z poezją”.

Staramy się tworzyć miłą atmosferę rodzinną, czas wolny dzieci planować tak, aby każdy mógł rozwijać swoje zainteresowania i znaleźć dla siebie coś ciekawego.

ŚWIETLICA  SZKOLNA

czynna jest od poniedziałku do piątku

od godz. 7.00-17.00