Jesteś tu: » Strona główna » Świetlica
  • Zapisy do świetlicy

ZAPISY DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Zapisy będą prowadzone w dniu 01.09.2020 r. w godz. 8.00 -13.00 poprzez pozostawianie przez Państwa wniosków o zapisanie dziecka do świetlicy w pojemnikach /każdy dla innego poziomu/ przy zewnętrznym wejściu do świetlicy /tzw. klarka B/ oraz w kolejne dni roku szkolnego w godzinach pracy placówki  tzn. 7.00-17.00 na tych samych zasadach.

Jednocześnie informujemy, że:

Zapewniamy opiekę dzieciom z klas I-IV

Zapisy dotyczą także uczniów  uczęszczających do świetlicy w roku ubiegłym.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci osób pracujących i te, które nie chodzą na lekcje religii, a będą przebywać w tym czasie w świetlicy.

Na stronie inernetowej szkoły/zakladka świetlica/ można pobrać wnioski o przyjęcie dziecka do świetlicy. Będą one również dostepne w formie papierowej/ wydrukowane przy wejsciu do świetlicy.

Warunkiem objęcia opieką dziecka  jest wypełnienie i osobiste złożenie w placówce  wniosku o przyjęcie dziecka do świetlicy w dniu 01.09.2020r. Na wniosku wymagane są podpisy obojga rodziców. Prosimy również o podanie czasu, w którym dziecko będzie przebywać w świetlicy /pkt.7 karty zapisu/.

Rodzice chcący upoważnić do odbioru dziecka ze świetlicy inne osoby, powinni w dniu zapisu znać ich numery dowodów osobistych.

Zajęcia świetlicowe rozpoczynają się 02.09.2020r.

• Witamy!

WITAMY  NA  STRONIE  INTERNETOWEJ

ŚWIETLICY SP  NR  212

ROK  SZKOLNY 2020/2021

W minionym roku szkolnym 2019/2020 w zajęciach świetlicowych uczestniczyło 255 uczniów z klas I-VIII. Nasza świetlica dysponuje czterema dobrze wyposażonymi salami. Korzystamy również z sal lekcyjnych na parterze szkoły oraz innych na I piętrze.

Od 15 lat współpracujemy ze świetlicami Szkół Podstawowych z Mokotowa poprzez udział w licznych konkursach, turniejach, zawodach sportowych odbywających się w każdej z placówek.

W ramach zajęć dydaktyczno-wychowawczych realizujemy programy własne: ,,Bezpieczne dziecko”, ,,Gry i zabawy literackie”, ,,Polska moja Ojczyzna” , ,,Zabawy ruchowe – uśmiech i zdrowie”,  ,,Uczymy się i bawimy przez muzykę”, ,,Spotkania z poezją”.

Staramy się tworzyć miłą atmosferę rodzinną, czas wolny dzieci planować tak, aby każdy mógł rozwijać swoje zainteresowania i znaleźć dla siebie coś ciekawego.             W minionym roku szkolnym w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkoły spowodowanym pandemią nauczyciele świetlicy podjęli pracę zdalną, podczas której byli w stałym kontakcie z rodzicami uczniów poprzez portel Librus. Wysyłali wiadomości z propozycjami zajęć, prowadzili konsultacje oraz zajęcia on line /w tym: sportowe, czytelnicze, plastyczne/.

ŚWIETLICA  SZKOLNA

czynna jest od poniedziałku do piątku

od godz. 7.00-17.00