Jesteś tu: » Strona główna » Informacja dla rodziców zerówki.

Informacja dla rodziców zerówki.

Szanowni Państwo, z dniem 18 maja oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 212 wznawia opiekę nad dziećmi.

Zgodnie z informacją uzyskaną od rodziców, którzy nie mają możliwości łączenia pracy z opieką nad dzieckiem, oddział przedszkolny w dniach 18.05-22.05.2020 r. będzie czynny w godzinach 8.00-14.00. Placówka wdroży wszelkie zalecenia sanitarne, by zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa dzieci i opiekunów-wychowawców.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby, aby jego dziecko korzystało z opieki (mimo braku deklaracji takiej potrzeby w ankiecie),  prosimy o wcześniejsze podanie informacji do sekretariatu szkoły ( z jednodniowym wyprzedzeniem). Pozwoli to na lepszą organizację pracy oddziału przedszkolnego.

mgr Ewa Rozwadowska