Jesteś tu: » Strona główna » ORGANIZACJA KONSULTACJI w klasach 8 - PLAN na 25 – 29 maja 2020

ORGANIZACJA KONSULTACJI w klasach 8 - PLAN na 25 – 29 maja 2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 14 maja 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 

w dniach 25 – 29 maja będą zaplanowane  na terenie SP 212  konsultacje dla uczniów klas 8.

- w pierwszej kolejności do szkoły obowiązkowo będą poproszeni uczniowie, którzy są zagrożeni otrzymaniem oceny niedostatecznej z danego przedmiotu oraz uczniowie zagrożeni brakiem klasyfikacji z danego przedmiotu z powodu niesystematycznej pracy zdalnej [ którzy nie odsyłali zlecanych przez nauczycieli prac i otrzymali  w II semestrze tylko 1 lub 2 oceny cząstkowe];

 

- w następnej kolejności konsultacje zostaną zaplanowane dla uczniów, którzy chcą podjąć próbę poprawy oceny z danego przedmiotu oraz tych, którzy potrzebują konsultacji z przedmiotów egzaminacyjnych – j. polski, matematyka, j. angielski.

 

Spotkania takie zostaną zaplanowane po uprzednim zapisaniu się na konsultacje przez e-dziennik u nauczyciela danego przedmiotu, co pozwoli zapewnić uczniom bezpieczny pobyt  w szkole.

Termin zapisów do czwartku, 21 V do godziny 12.00.

 

 

Dokładny grafik konsultacji i zasady bezpieczeństwa związane z przebywaniem uczniów w tych dniach na terenie szkoły /zagrożenie epidemiologiczne/ zostaną podane do wiadomości przez e-dziennik w piątek, 22 V 2020.

 

                                                                                                                                                                         Dyrekcja SP 212

Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl