Jesteś tu: » Strona główna » Biblioteka » WIRTUALNY KIERMASZ KSIĄŻEK - nasz indywidualny kod placówki H.WAQ.WAR.S212

WIRTUALNY KIERMASZ KSIĄŻEK - nasz indywidualny kod placówki H.WAQ.WAR.S212

Plakat

Zachęcamy do wzięcia udziału w wirtualnym kiermaszu książek za pośrednictwem sklepu internetowego www.ksiegarnia-tuliszkow.pl.

Wzięcie przez Państwa udziału w kiermaszu, da naszej bibliotece możliwość uzbierania kwoty do wykorzystania na dowolne książki z oferty wydawnictwa http://booksspk.pl//DEMO_KSIAZKI/oferta_k2020/index.html, powiększając tym samym nasze zbiory.

Zasady są proste: Biblioteka szkolna otrzymała od wydawnictwa specjalny kod H.WAQ.WAR.S212, dzięki któremu Państwa zamówienie zostanie skojarzone z naszą placówką.


Po zrealizowaniu każdego zamówienia, które w uwagach zostanie opatrzone tym kodem, H.WAQ.WAR.S212 do skarbonki placówki zostaje odłożona kwota 15% tego zamówienia, którą w dowolnym momencie przedstawiciel placówki w porozumieniu z dyrekcją wykorzystuje na dowolne książki z oferty hurtowni, np. odbierając lektury do biblioteki szkolnej.

Im więcej osób zainteresuje się kiermaszem, tym większa kwota na książki będzie do dyspozycji.

W przypadku wielu książek, poza opisami, można zapoznać się także z obszernymi ich fragmentami (Zobacz fragment książki) oraz filmami na ich temat (Zobacz film o książce).

Przy zamówieniach na min 50 zł dokładany jest upominek w postaci pięknego notatnika z tasiemką.

Zachęcamy do polubienia strony Księgarni i Hurtowni Taniej Książki KiHTK na Facebooku:
https://www.facebook.com/tuliszkow/
oraz strony wydawnictwa IBIS:
https://www.facebook.com/IBISwydawnictwo/

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe to wejdź na stronę księgarni www.ksiegarnia-tuliszkow.pl

Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl