Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia
  • Rok 2019/2020

SUKCESY UCZNIÓW SP 212


Nowak Mikołaj klasa 6a – I miejsce w V ogólnopolskim konkursie na reklamę w ramach Miesiąca Języka Ojczystego 2020 organizowanym przez Uniwersytet Jagielloński
Boguszewska Maja klasa 6d – laureatka etapu wojewódzkiego XX Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal” 2019/2020
Zagórska Katarzyna klasa 7a – finalistka etapu wojewódzkiego XX Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal” 2019/2020
Zaremba Franciszek klasa 7a - laureat powiatowego Konkursu Matematycznego Stożek 2019/2020 dla szkół podstawowych
Tiuryn Agata klasa 7b – laureatka Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego 2019/2020

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Skoczylas Pola 8b – wyróżnienie
Zaremba Franciszek 7a – wyróżnienie
Zagórska Katarzyna 7a – wyróżnienie
Zarzycka Zofia 6e – wyróżnienie
Boguszewska Maja 6d – wyróżnienie
Dobrowolska Hanna 6d – wyróżnienie
Ślusarski Tadeusz 6c – bardzo dobry
Żurard Rafał 3c – wyróżnienie
Sieszputowski Borys 3c – wyróżnienie
Ślusarski Jerzy 2a – bardzo dobry
Kościelniak Julia 2a – wyróżnienie
Bilka-Arcikiewicz Aniela 2a - wyróżnienie

  • rok 2018/2019

Szkolny etap konkursu matematycznego  LICZDEŁKO’ 2018

I miejsce – Jakub Baran kl.3b

II miejsce – Ivan Apanasik kl.3a

III miejsce – Sandra Nguyen kl.3b

 

Konkurs  „STO LAT NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI”

Konkurs wiedzy:

I miejsce – Jan Dawidczyk kl.3a

II miejsce – Oliwier Gabryjeluk kl.3a, Kalina Žiška kl.3b, Bernard Domański kl.3b

III miejsce – Zosia Skrzypczyk kl.3a, Sandra Nguyen kl.3b

wyróżnienie – Małgosia Sągała kl.3a

 Konkurs recytatorski:

 I miejsce – Nina Zakrzewska kl.3a, Kalina Žiška kl.3b

II miejsce – Asia Owczarek kl.3a , Iga Pranskevičiūtė kl.3b, Sandra Nguyen kl.3b

wyróżnienia - Małgosia Sągała kl.3a , Maja Krajewska kl.3a, Natalia Stefańska kl.3b

  • rok 2017/2018

KLASY I-III

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

klasy III Maluch

  • Obarski Julian kl. 3a - wyróżniony

 

Mokotowski Konkurs Matematyczny “W Labiryntach Matematyki”

  • Julian Obarski - 3 miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych  „Świetlik”

  • Joanna Owczarek kl. 2A wyróżnienie
  • Kazimierz Bilka-Arcikiewicz kl. 3A wyróżnienie
  • Michał Dziewicki kl. 3A wyróżnienie
  • Antonina Janus kl. 3D wyróżnienie
  • Karolina Malewicz kl. 3B nagroda główna
  • Wiktoria Szewczyk kl. 3A wyróżnienie
  • Anita Tippe kl. 3A wyróżnienie
  • Marcel Twarowski kl. 3A wyróżnienie
  • Lilianna Zaremba kl. 3C wyróżnienie

  

VI Mokotowski Konkurs „Superpierwszak”

  • Tymon Adamczyk kl. 1c - wyróżnienie

 

XV Dzielnicowy Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas trzecich ORLIK

  • Anna Krzykwa 3f - I miejsce
  • Michał Dziewicki 3a - II miejsce
  • Kacper Surma 3a - III miejsce

 

Konkurs "Omnibus, wiem ... prawie wszystko" 2018
klasy 3

  • Bernard Domański kl. 2b – udział w etapie dzielnicowym

 

XVI Mokotowski Konkurs Ortografek 2018

  • Kacper Surma kl. 3a - 1 miejsce

 

Festiwal Młodzi Artyści Mokotowa „Mam to”:

  • Kalina Žiška kl. 2b - I miejsce w konkursie wokalnym solistów

 

Konkurs plastyczny "Poeci dzieciom

  • Maja Pociejewska kl. 1c III miejsce ". 

 

Konkurs plastyczny „Obraz mojej Warszawy”

  • praca Hanny Sibilskiej z kl. 2b została zakwalifikowana do udziału w wystawie w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej

 

Konkurs plastyczny „Nasza Syrenka”

  • Anhelina Kohut kl. 2b– wyróżnienie

 

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Tęcza”

  •  Hanna Sibilska i Iga Pranskevičiūtė kl. 2b– dyplomy uznania za wykonanie znakomitych prac

 

KLASY IV - VII

 

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Orzeł"


Karol Zimmer klasa 5b laureat



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 

 

klasy IV Maluch

  • Patrycja Małachowska , klasa 4e – wyróżnienie
  • Mikołaj Nowak klasa 4 a wyróżnienie 

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych  „Świetlik” 

  • Antoni Dybek kl. 4C wyróżnienie
  • Jakub Klimkowski kl. 4C wyróżnienie
  • Mikołaj Nowak kl. 4A wyróżnienie
  • Malwina Falska kl. 5C wyróżnienie
  • Hania Obarska kl. 5A nagroda
  • Dorota Rządkowska kl. 5B wyróżnienie
  • Franciszek Zaremba kl. 5A, wyróżnienie

 

Konkurs Wiedzy o Starożytnym Rzymie

  • Cyprian Dudek - klasa 7a - wyróżnienie
  • rok 2016/2017

KLASY I-III


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur


Klasy II ŻACZEK

  • Michalski Bartek - wyróżniony
  • Obarski Julian- wyróżniony
  • Malewicz Karolina - wyróżniony

klasy III Maluch

  • Nowak Mikołaj- wyróżniony

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych  „Świetlik”

  • 1A  Zuzanna Jabłońska wyróżnienie
  • 1A Joanna Owczarek nagroda
  • 1A Zofia Skrzypczyk wyróżnienie
  • 2A Michał Dziewicki  nagroda
  • 2A  Marianna Jabłońska wyróżnienie
  • 2D Antonina Janus  wyróżnienie
  • 2B Laura Kosińska wyróżnienie
  • 2A  Julian Oborski wyróżnienie
  • 2A Julia Pietrulewicz wyróżnienie
  • 2A Lena Rymarczyk wyróżnienie
  • 2A Kacper Surma  wyróżnienie
  • 2A Wiktoria Szewczyk  nagroda
  • 2A  Marcel Twarowski wyróżnienie
  • 2C Lilianna Zaremba wyróżnienie
  • 3A Jan Ciesiulski wyróżnienie
  • 3A Pola Kazłowska wyróżnienie
  • 3C Jakub Klimkowski wyróżnienie
  • 3A Mikołaj Nowak nagroda
  • 3C Lena Pękała  wyróżnienie
  • 3D Maria Rzeźnik wyróżnienie
  • 3C Julia Szmajdowicz wyróżnienie
  • 3C Tadeusz Ślusarski wyróżnienie

  

Konkurs "Omnibus, wiem ... prawie wszystko" 2017
klasy 3

  • 3C Jakub Klimkowski wyróżnienie

 

XVI Mokotowski Konkurs Ortografek 2017

  • 3A Maja Szelągowska - III miejsce

 

Konkurs Znane i lubiane

  • 3E Zosia Zarzycka III miejsce

 

KLASY IV - VI

 


 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur


klasy IV Maluch

  • Zaremba Franciszek - LAUREAT
  • Zagórska Katarzyna - Bardzo dobry
  • Mularczyk Piotr - wyróżniony
  • Obarska Hanna - wyróżniona


Klasy VI Beniamin

  • Danielewicz Wojciech - bardzo dobry
  • Łojek Bartosz - wyróżniony
  • Wylot Adam - wyróżniony
  • Warchoł Damian -wyróżniony

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych  „Świetlik”

 

  • 4A Hanna Obarska wyróżnienie
  • 4B Dorota Rządkowska wyróżnienie
  • 4A Franciszek Zaremba wyróżnienie
  • 6A Bartosz Łojek wyróżnienie
  • 6D Zuzanna Melon wyróżnienie
  • 6B Damian Warchoł  nagroda

 

Mokotowski Konkurs im. J. Śniadeckiego

 

  • Wojciech Danieleiwicz 25 pkt ( max) 1 miejsce 
  • Katarzyna Zagórska 20 pkt 2 miejsce

 

 

Kuratoryjny Konkurs Informatyczny dla uczniów szkól podstawowych miniLOGIA 15

  • 6a Bartosz Łojek LAUREAT

 

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

  • 6a Bartosz Łojek finalista

 

 

 

Z Syrenką po Mokotowie

 

  • 6b Michał Włodarczyk nagroda

 

 

 

Warszawska Olimpiada z Języka Angielskiego

 

  • 5c Agata Tiuryn - I miejsce



  • rok 2015/2016

 


KLASY I-III


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

  • 2D Sebastian Zakrzewski,
  • 2B Antoni Guzowski,
  • 2D Jakub Szczęsny
  • 3AFranciszek Zaremba
  • 3A Katarzyna Zagórska


Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych  „Świetlik”

  • 1A Kazimierz Bilka-Arcikiewicz   wyrożnienie
  • 1A Alicja Kunicka   wyrożnienie
  • 1A Kacper Śnieciński   wyróżnienie
  • 1A Marcel Twarowski   nagroda
  • 2D Maja Boguszewska   wyrożnienie
  • 2B Antoni Guzowski   wyrożnienie
  • 2A Lena Kiczyńska   wyrożnienie
  • 2D Paulina Zygmunt   wyrożnienie
  • 3B Dorota Rządkowska   wyrożnienie

 

Konkurs "Omnibus, wiem ... prawie wszystko" 2016
klasy 3

  • 3A Hanna Obarska - III miejsce

klasy 2

  • 2D Maja Boguszewska - II miejsce 
  • 2A Mikołaj Nowak - III miejsce


Konkurs wiedzy o Krystynie Krahelskiej

  • 3A Franciszek Zaremba - I miejsce
  • 3B Hanna Błażejewska - II miejsce
  • 3B Lena Nowicka - III miejsce

 

 XII Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY „Tajemnice Mokotowa” 

  • 2C Julia Syc kl. II –   wyróżnienie

 

Dzielnicowy Konkurs Matematyczny „ W labiryntach matematyki”

  • 3A Franciszek Zaremba – I miejsce


Mała Olimpiada Matematyczna

  • 3AFranciszek Zaremba – II miejsce


XIII Mokotowski Konkurs Matematyczny  Liczydełko 2016

  • 3AFranciszek Zaremba – II miejsce


XV Mokotowski Konkurs Ortografek 2016

  • 3A Piotr Mularczyk – I miejsce
  • 3A Franciszek Zaremba – II miejsce
  • 3A Katarzyna Zagórska – II miejsce
  • 3B Rogalski Grzegorz - II miejsce


XII Dzielnicowy Konkurs  Przyrodniczy „ORLIK”

  • Malwina Falska 3 c – wyróżnienie

Dzielnicowy Konkurs Literacki „Poeci dzieciom” 

w kategorii plastycznej:

  • Marianna Jabłońska  - II nagroda
  • Piotr Pyrzanowski -  wyróżnienie

w  kategorii recytatorskiej:

  • 2E Dominika Mańka   -  wyróżnienie
  • 2A Maja Szelągowska  -  wyróżnienie

w  kategorii literackiej:

  • 1C Piotr Oyrzanowski – wyróżnienie
  • 2A Maja Szelągowska - wyróżnienie
  • 3A Hanna Obarska – I miejsce
  • 3A Franciszek Zaremba – II miejsce
  • 3A Katarzyna Zagórska – II miejsce
  • 3A Maja Gerstel – wyróżnienie

Dzielnicowy Konkurs „Superpierwszak”

  • 1D Jakub Adamczak - II miejsce

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „Nasza Syrenka”

  • 1DAntonina Rączka - wyróżnienie

Szkolny Konkurs Plastyczny „Warszawa  zimą”

  • Maciej Skubida - 2 miejsce
  • Weronika Anuszewska - 3 miejsce

XXI Wojewódzki Konkurs Wydajemy Własną Książkę

  • 3B Chmielewska Alicja - nagroda w kategorii plastycznej
  • 3B Maziukiewicz Nina - wyróżnienie w kategorii edytorskiej

My jednak czytamy - kategoria klas 2-3

  • Lniak Maciej1 miejsce (33 wyp.)
  • Stachurska Basia1 miejsce (33)
  • Jurasz Witold2 miejsce (21)
  • Brużewicz Wiktor 3 miejsce (17)
  • Klepacz Weronika3 miejsce (17)

 

Pamiętnik przeczytanych książek

  • 3B Maziukiewicz Nina

Przeczytaj, bo warto

  • Eryk Dawidowicz

 

Konkurs literacki „List do wiosny”

  • m-ce I - Maja Szelągowska IIA, Mikołaj Nowak IIA
  • m-ce II - Lena Kiczyńska IIA, Maciej Lniak IIA
  • m-ce III - Kinga Zdunek IIA, Jakub Rzepkowski IIA
  • wyróżnienia:
  • Wiktor Zboralski IIIA, Hanna Błażejewska IIIB


KLASY IV-VI

 

 III etap Kuratoryjnego Konkursu miniLOGIA 14

  •  laureat - Mateusz Ogniewski z klasy 6d

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 

  • Pola Skoczylas
  • Filip Potera,
  • Bartosz Łojek,
  • Wojciech Danielewicz,
  • Damian Warchoł,
  • Mateusz Rudek
  • Bruno Sobieraj

Konkurs mokotowski im. J.Śniadeckiego 

  • Bartosz Łojek Va  II miejsce 

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • nagroda - Wojciech Danielewicz z klasy 5c
  • wyrożnienie - Hubert Mańka z klasy 5d


 XII Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa

KONKURS FOTOGRAFICZNY „Tajemnice Mokotowa” 

  •  Kacper Andryk kl. VI    III Nagroda 
  • Konrad Syc kl. IV  wyróżnienie
  • Antoni Szymczyk kl. IV    wyróżnienie
  • Piotr Lothamer kl. V  wyróżnienie

 

My jednak czytamy - kategoria 4-6

 

  • Gabryjeluk Wiktoria1 miejsce (15)
  • Mazur  Katarzyna2 miejsce (12)
  • Gałecki Antoni2 miejsce (12)
  • Milczuk Inez2 miejsce (12)
  • Helena Miękina-Bajdowska 3 miejsce (10)

 

 

 

 

 ................

| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |
Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl